Laatste kaarten voor SponsorReport Jaarcongres 2025

De kaartverkoop voor het SponsorReport Jaarcongres, dat 18 maart plaatsvindt op Circuit Zandvoort, is bijna ten einde. Onder meer Dennis van Keulen (Manager Commerciële Zaken bij Feyenoord), Jeroen van Iersel (Marketing en Communications Manager bij Circuit Zandvoort), Marieke Visser (oprichter HERA United), Jesper Jobse en Mark Schuurman (oprichters 3x3 Unites) en Marko Heijl (Sponsorship en Corporate Communications Manager van Soudal) zijn bevestigd als sprekers. Haal nog snel je ticket!

Het thema is 'The Future of Partnerships'. Daar worden zoveel mogelijk presentaties vanuit verschillende sponsordomeinen aan opgehangen. Onder de enthousiaste begeleiding van dagvoorzitter Tessa Veldhuis gaan experts uit Nederland en België deze dag in op:

  • de staat van sponsoring in het algemeen;
  • de kansen in het vrouwenvoetbal;
  • de kansen van het creëren van sociale, ecologische en zakelijke impact door middel van sport;
  • de ontwikkelingen in esports & gaming;
  • de uitdagingen voor Circuit Zandvoort nu er een einde gaat komen aan het feest van de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix;
  • AI reporting.

Laatste kaarten

Op dit moment zijn de laatste kaarten in de verkoop. Schrijf je dus nog snel in en hopelijk zien we jou op 18 maart op Circuit Zandvoort! Het is mogelijk om voor de deur te parkeren, maar Zandvoort is ook uitstekend bereikbaar met de trein (door een directe treinverbinding vanuit Amsterdam, Haarlem en Den Haag). Circuit Zandvoort ligt op 10 minuten loopafstand vanaf het NS Station. De ontvangst is om 09.30 uur in Bernie's Bar & Kitchen. Daarna start het plenaire programma in Bernies Lounge.